Osiągniecia naszych zawodników w I rundzie MDMM

W dniach 22-23.03.2023  na  pływalni przy ul. Lindego zakończyła zmagania druga grupa pływackich klubów z Mazowsza w ramach I rundy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 12-13 letnich.
Zdobywamy łącznie 16 medali: 4 złote, 7 srebrnych i 5 brązowych.
W łącznej klasyfikacji drużyna 13-latków zajmuje 2 miejsce, a drużyna 12-latków 4 miejsce.
 
Najlepszym zawodnikiem w kat. wiekowej 13-lat został Połowniak Mateusz , który zdobył 3 złote medale indywidulanie na 100 m st dowolnym, 400 m stylem dowolnym, 200 m stylem zmiennym oraz 1 medal srebrny na 100 m st. motylkowym. Do swojej kolekcji medalowej Mateusz dołożył jeszcze 2 medale srebrne w sztafetach 
 
Wszyscy systematycznie trenujący zawodnicy wielokrotnie  bili  swoje rekordy życiowe 
 
Miejsca medalowe i  4-6 :
 
sztafety:
*kat wiekowa 13- lat 
 
srebrny medal  4x50 m st. zmiennym w składzie: Urbański D, Kopp Z,Szymański R, Połowniak M
srebrny medal  4x50 m st. dowolnym w składzie: Szymański R,Urbański D, Stryczyński Sz, Połowniak M 
6 miejsce4x50 m st. dowolnym w składzie: Matowicka M, Lindner F, Kopp Z, Neuhorn D
 
*kat. wiekowa 12- lat  
4 miejsce 4x50 m st. dowolnym w skladzie: Kusyk F, Dzieciołowski K, Mrozowska Z, Dziurla K 
6 miejsce 4x50 m st. zmiennym w składzie: Dziurla K, Kusyk F, Rząsa A, Dzięciołowski K
 
indywidualnie:
 
Szymański Rafał: 
złoty medal na 100 m st. motylkowym
srebrny medal na 200 m st. zmiennym 
brązowy  medal na 100 m st. dowolnym 
4 miejsce na 100 m st. klasycznym 
 
Urbański Dariusz :
srebrny medal na 100 m st. klasycznym 
brązowy medal na 200 m st. klasycznym 
brązowy medal na 100 m st. grzbietowym
4 miejsce na 200 m st. grzbietowym 
 
Kopp Zuzanna:
srebrny medal na 100 m st. klasycznym 
4 miejsce na 200 m st. klasycznym 
 
 
Matowicka Maja:
Srebrny  medal na 400 m st. dowolnym 
4 miejsce na 100 m st. dowolnym 
 
Neuhorn Diana 
Brązowy medal na 400 m st. dowolnym
4 miejsce na 200 m st zmiennym
6 miejsce na 100 m st. dowolnym 
6 miejsce na 100 m st. motylkowym  
 
Kusyk Franek:
4 miejsce na 400 m st.dowolnym
5 miejsce na 100 m st. klasycznym  
6 miejsce na 100 m st.dowolnym
 
Stryczyński Szymon:
5 miejsce na 400 m st. dowolnym 
6 miejsce na na 200 m st. grzbietowym 
 
Dziurla Kajtek:
5 miejsce na 100 m st. grzbietowym
6 miejsce na 200 m st. grzbietoym  
 
Markowska Pola:
5 miejsce na 200 m st. grzbietowym  
 
Lindner Filip:
5 miejsce na 200 m st. grzbietowym 
 
Mrozowska Zofia:
6 miejsce na 200 m st. klasycznym 
 
Czekamy  na podsumowanie I rundy z całej Polski . II runda w/w zawodów odbedzie się juz w czerwcu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym zawodnikom :)
 
Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi  wynikami http://live.livetiming.pl/grabiec/2023/03_23_warszawa/index.html
 
Trenerzy  SP 50 i MKS Jagiellonka Warszawa  
logo

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
03-721 Warszawa, ul. Jagiellońska 7
tel. 22 619-14-68
e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl lub sp50@eduwarszawa.pl