Bezpłatne konsultacje psychologiczne

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia dla Rodzin serdecznie zapraszamy młodzież z siódmych i ósmych klas szkół podstawowych do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych.

Czas nastoletni to okres, w którym pojawiają się różnorodne wyzwania i trudności. Jeśli potrzebujesz wsparcia lub chciałbyś/chciałabyś porozmawiać o swoich emocjach, rozwinąć strategie radzenia sobie z stresem, problemami szkolnymi, relacjami społecznymi oraz innymi wyzwaniami, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z psychologiem.

Miejsce: konsultacje odbywają się w Zespołach Psychologiczno-Terapeutycznych Stowarzyszenia dla Rodzin "Ząbkowska" ul. Ząbkowska 39, "Zacisze" ul. Pszczyńska 26/57, "Nowodwory" ul. Nowodworska 35/51.

Zgłoszenia: przez formularz na stronie https://psycholodzy-terapeuci.info/zapisy W treści wiadomości prosimy wpisać: Bezpłatne konsultacje z psychologiem dla młodzieży, wiek, numer szkoły.

Kontakt: tel. 696 509 924, 518 452 047, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjmujemy według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.

 

logo

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
03-721 Warszawa, ul. Jagiellońska 7
tel. 22 619-14-68
e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl lub sp50@eduwarszawa.pl