Kadra Pedagogiczna

Lista Nauczycieli SP nr 50 Rok szkolny 2023/2024  
lp Imie Nazwisko przedmiot NIEOBECNI
1. Marcin Balicki WF  
2. Małgorzata Bińkiewicz kierownik świetlicy  
3. Joanna Borowska angielski  
4. Olga Borysik  angielski  
5. Anetta Bugaj WF  
6. Krzysztof Burda wspomagajacy  
7. Małgorzata Bystrzanowska wicedyrektor/historia  
8. Katarzyna Całka-Nalej świetlica  
9. Renata Chrzan eduk.wczesnoszk.  
10. Faustyna Chwalczuk pedagog  
11. Maciej Ciesielski WF  
12. Tomasz Ciszewski informatyka  
13. Sylwia Czaplicka wf/świetlica  
14. Agnieszka Czerwińska dyrektor/WF  
15. Marta de Białynia Woycikiewicz psycholog NIEOBECNA
16. Małgorzata Domańska angielski  
17. Dominika Downarowicz dla u.z orzecz NIEOBECNA
18. Teresa Drapińska świetlica  
19. Anna Frączek świetlica  
20. Andrzej Fus WF  
21. Magdalena Głowacka fizyka NIEOBECNA
22. Katarzyna  Godlewicz-Dziosa świetlica  
23. Agata Gumkowska polski  
24. Sylwia Heleniak dla u.z orzecz  
25. Anna Kalińska eduk.wczesnoszk.  
26. Edyta Kałużka-Abramczyk polski  
27. Dorota Kawka historia  
28. Anna Kita biblioteka  
29. Krzysztof Klepko wf  
30. Joanna Konasiuk wf  
31. Jadwiga Koper religia  
32. Anna Kosowska  wych.przedszk  
33. Anna Kozłowska wf NIEOBECNA
34. Edyta Krajewska eduk.wczesnoszk. NIEOBECNA
35. Anna Kryska wych.przedszk NIEOBECNA
36. Ewa Kulisz świetlica  
37. Wanda Kułakowska-Grudzień fizyka  
38. Elżbieta Kupińska dla u.z orzecz  
39. Konrad Lesiak plastyka  
40. Dorota Łakomska-Rahm reedukacja  
41. Iwona Łaska pedagog  
42. Sylwester Maćkowski dla u.z orzecz  
43. Magdalena Matulewska angielski  
44. Małgorzata Matuszewska świetlica  
45. Wojciech Mianowski wf  
46. Małgorzata Miecznikowska eduk.wczesnoszk.  
47. Beata Nedwidek logopeda  
48. Ilona Neuhorn wf  
49. Teresa Orłowska matematyka  
50. Agnieszka Oszczudłowska niemiecki  
51. Anna Paciorek eduk.wczesnoszk.  
52. Zofia Pastewka dla u.z orzecz  
53. Jolanta Pietrzak religia  
54. Klaudia Płaneta-Cholewa wf  
55. Magdalena Pogońska angielski  
56. Dominika Puchta świetlica NIEOBECNA
57. Alicja Puszcz świetlica  
58. Ewa Radecka wicedyrektor/biblioteka  
59. Joanna Radźko eduk.wczesnoszk.  
60. Wioletta Rode eduk.wczesnoszk.  
61. Izabela Ryś wych.przedszk  
62. Izabela Sarnacka religia  
63. Marzena  Serwatka polski  
64. Kamila Sienkiewicz-Piotrowska chemia  
65. Krystyna Sikorska biblioteka  
66. Maria Stachecka geografia  
67. Marek Strzeszewski technika  
68. Dorota Szczawińska świetlica  
69. Krystyna Szustak wf/świetlica  
70. Ewelina Szymani jęz.angielski  
71. Bożena Szymańska eduk.wczesnoszk.  
72. Małgorzata Ściślak swietlica  
73. Katarzyna Tarasiewicz świetlica  
74. Renata Trętowska dla u.z orzecz  
75. Ewelina Trzaska angielski NIEOBECNA
76. Anna Turbacz dla u.z orzecz  
77. Mariola Tytko eduk.wczesnoszk.  
78. Tomasz Wakulski wf  
79. Małgorzata Wieczorek muzyka  
80. Małgorzata Witkowska dla u.z orzecz  
81. Sebastian Wojciechowski historia  
82. Ewa Wojtaszewska biologia  
83. Renata Wojtaś polski  
84. Monika Wójcik eduk.wczesnoszk.  
85. Daria Zabrzycka polski  
86. Hanna Zalewska biblioteka  
87. Małgorzata Zaroń wf  
88. Dorota Zdunek matematyka  
89. Agnieszka Zielińska eduk.wczesnoszk.  
90. Anna Żardecka eduk.wczesnoszk.  
91. Mariola Żytkiewicz wdż  
logo

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
03-721 Warszawa, ul. Jagiellońska 7
tel. 22 619-14-68
e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl lub sp50@eduwarszawa.pl