14 III - Dzień Liczby Pi

Pi - tu, Pi - tam za nami :) Światowy Dzień Liczby Pi w klasach 4-8 w ramach Szkolnego Święta Matematyki uczestniczył w różnych konkursach związanych z stowarzyszeniem Pi, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród uczniów. Był międzyklasowy quiz drużynowy Pi - podziału głowy, wyodrębniliśmy Mistrza i Wicemistrzów w biciu rekordu recytacji z pamięci jak dodatek ilościowy rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi, rozstrzygnięte zostały konkursy w następującym: wiersz o współczynniku Pi, Portret liczby Pi, model przestrzenny liczby Pi, prezentacja multimedialna .

Bardzo dzielnie walczyli! z udziałem uczestników w konkursach serdecznie dziękujemy !!! Rozdanie nagród i dyplomów w czasie wystąpienia apelu SU.

 

Komunikat stołówki

Szanowni  Rodzice,
warunkiem  otrzymania  obiadu  jest  dostarczenie  potwierdzenia  wpłaty. Zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy nr 766/2015 z dnia 28.05.2015 płatność za obiady wnosi się w okresach miesięcznych, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej. Bardzo proszę o dostosowanie się do zaistniałej sytuacji.
 
Odpłatność za wyżywienie  za  m-c luty 2023r.

Szkolny Rzecznik Praw Ucznia

W Szkole Podstawowej nr 50 im. Królowej Jadwigi na Rzecznika Praw Ucznia powołano nauczyciela pana Sebastiana Wojciechowskiego.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

>>> Regulamin funkcjonowania Rzecznika Praw Ucznia

>>> Karta zgłoszenia sprawy

>>> Karta rozpatrzenia sprawy

Mikołajki 2022

Mikołajki to ulubione święto dzieci. W szkole zrobiło się czerwono, gdyż wiele osób przebrało się w mikołajkowe stroje. Samorząd Uczniowski zadbał o to, aby Mikołaj odwiedził dzieci i wręczył im prezenty.

Dzień Pluszowego Misia 2022

25 listopada, jak co roku, obchodzimy Dzień Pluszowego Misia.
Miś jest nieodłącznym towarzyszem dzieci od wielu lat. To nie tylko pluszowa Przytulanka. To „ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy, często niezastąpiony zarówno w chwilach radości, jak i smutku. Misie są bohaterami wielu bajek, a dzieci uczęszczające do świetlicy pięknie to pokazały w swoim występie, recytując wiersze i śpiewając piosenki.

Podkategorie

Prezentujemy artykuły o konkursach

logo

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
03-721 Warszawa, ul. Jagiellońska 7
tel. 22 619-14-68 , 22 670-42-20
e-mail: sekretariat@sp50.waw.pl lub sp50@eduwarszawa.pl